BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO Z USŁUGAMI W PARTERZE, PARKINGIEM PODZIEMNYM ORAZ PROJEKTOWANYM ZAGOSPODAROWANIEM TERENU, PRZY UL. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO WE WROCŁAWIU

Inwestycja Wyszyńskiego 56 to nowoczesna miejska kamienica powstająca wśród historycznej śródmiejskiej zabudowy Wrocławia, przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu.

PRZEBUDOWA, ROZBUDOWA I NADBUDOWA ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU PRZY UL. PODGÓRNEJ 9 W POZNANIU, ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA Z BUDYNKU SZPITALNEGO NA BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z USŁUGAMI W PARTERZE ORAZ ROZBIÓRKA CZĘŚCI BUDYNKU

Istniejący budynek stanowiący pierwotnie część dawnego kompleksu szpitalnego im. Strusia w centrum Poznania - przy ul. Podgórnej 9 zostanie poddany przebudowie i zmianie sposobu użytkowania - na budynek mieszkalny.

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z USŁUGAMI – POZNAŃ, UL. PIĄTKOWSKA/LEONARDA

Piątkowska 133 to, powstający w Poznaniu w dzielnicy stare miasto, nowy budynek mieszkalno-usługowy. Obiekt zlokalizowano w doskonale skomunikowanym centrum gdzie nieopodal znajdują się wiele małych sklepów i kawiarni, czy dużych centrów handlowych, szkół. Inwestycję tworzą lokale usługowe oraz mieszkania wielkości 27-52 m2 (w tym pięć dwukondygnacyjnych)

ZESPÓŁ 3 BUDYNÓW MIESZKALNYCH, WIELORDODZINNYCH Z GARAŻAMI W KONDYGNACJI PODZIEMNEJ – POZNAŃ, UL. MATECKIEGO

Kompleks trzech budynków mieszkalnych „Osiedle Mateckiego” w Poznaniu to miejsce wyróżniające się bliskością licznych terenów zielonych oraz charakteryzujące się dobrą komunikacją z najważniejszymi punktami Poznania. To doskonałe miejsce dla wszystkich którzy doceniają mieszkanie w centrum, a przy tym chcą cieszyć się podmiejskim spokojem.

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z USŁUGAMI, GARAŻEM PODZIEMNYM ORAZ NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I DROGOWĄ

Nadzór inwestorski: BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z USŁUGAMI, GARAŻEM PODZIEMNYM ORAZ NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I DROGOWĄ

PROJEKT ZINTEGROWANEGO CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO Z WIELOFUNKCYJNYM DWORCEM KOLEJOWO – AUTOBUSOWYM W WOLSZTYNIE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ

Przedmiotem opracowania był projekt wykonawczy branży elektrycznej i teletechnicznej przebudowy istniejącego dworca PKP na węzeł przesiadkowy integrujący zarówno komunikację kolejową jak i autobusową.

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z USŁUGAMI, GARAŻEM PODZIEMNYM ORAZ NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I DROGOWĄ, DZIAŁKA EW. NR: 1/15cz., 1/18, 1/19, OBRĘB 0036 JUNIKOWO

„Smoluchowskiego 3” zlokalizowane jest w jednej z najczęściej wybieranych do mieszkania dzielnicy Poznania na Grunwaldzie. Jest to nowoczesna i atrakcyjna inwestycja zapewniająca sprawną komunikacje z centrum Poznania oraz zlokalizowana nieopodal rekreacyjnych terenów zielonych, co jest pożądane dla osób żyjących aktywnie.

HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA W KSIĄŻU WLKOPOLSKIM

Hala sportowo-widowiskowa w Książu Wielkopolskim pełnić będzie rolę obiektu wielofunkcyjnego. W budynku oprócz samej hali sportowej z zespołem szatni zaplanowano również miejsce na lokal gastronomiczny, salę zabaw dla dzieci jak również pomieszczenia z przeznaczeniem na fitness i siłownię.

ZESPÓŁ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH Z GARAŻEM PODZIEMNYM I CZĘŚCIĄ HANDLOWO-USŁUGOWĄ – ETAP M2

Etap M2, składający się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, jest częścią większego przedsięwzięcia pod nazwą „Platanowy Park” w którego skład wchodzą budynki mieszkalne wielorodzinne z funkcjami towarzyszącymi usług i handlu oraz zespół budynków usługowo-handlowych wraz z nadziemnymi i podziemnymi halami garażowymi, układem komunikacyjnym oraz terenami zielonymi. Osiedle zlokalizowane jest w Bydgoszczy między ulicami: Kamienna, Dwernickiego, Sułkowskiego oraz Leśną.

BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY O NAZWIE „RETAIL PARK” WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ PRZY UL. SŁOWACKIEGO W KOLE

Obiekt handlowo-usługowy powstaje przy ul. Słowackiego w Kole. Projektowany budynek ma na celu umożliwienie mieszkańcom miasta oraz jego okolic dostępu do pożądanych usług oraz pełnić rolę miejsca spotkań i relaksu.

OSIEDLE MIESZKANIOWE Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU UL. LITERACKA/ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH/KOSZALIŃSKA – 4MW, 5MW, 6MW, 7MW, 8MW

Zespół budynków mieszkalnych wraz z usługami oraz garażami podziemnymi zlokalizowany jest przy ul. Literackiej/Żołnierzy Wyklętych/Koszalińskiej w Poznaniu. Kompleks składa się z 26 budynków o maksymalnie 4 kondygnacjach nadziemnych oraz garażami podziemnymi pod częścią budynków.

MODERNIZACJA SCENY TEATRU WIELKIEGO IM. STANISŁAWA MONIUSZKI

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu jest obiektem o bogatej historii, będący miejscem propagowania sztuki operowej. Gmach teatru mieści się przy ul. Fredry 9 w Poznaniu.

BUDYNEK ZAKŁADU FIZJOTERAPII I HYDROTERAPII DLA ZWIERZĄT, WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ, W TYM INSTALACJĄ WEWNĘTRZNĄ GAZOWĄ

Zakład Fizjoterapii i Hydroterapii dla zwierząt jest nowoczesnym obiektem służącym celom rehabilitacji pupili ludzi zamieszkałych na terenie miasta Zielona Góra oraz okolic. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze.

10 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W DWÓCH ZESPOŁACH OZNACZONYCH JAKO A I B WRAZ Z DOJAZDEM

Budynki zlokalizowane są przy ul. Południowej w miejscowości Kiełczów. Dwa budynki w zabudowie szeregowej po 5 części mieszkalnych są pierwszym etapem z 3 etapowej inwestycji.

BUDYNEK HOTELOWY I WIELORODZINNY WRAZ Z PARKINGIEM I INFRASTRUKTURĄ

Kompleks dwóch budynków o charakterze mieszkalnym, stworzony został z myślą o osobach lubiących być w centrum wydarzeń oraz blisko centrum miasta. Budynki zlokalizowane zostały przy ul. Zawady w Poznaniu.

DWA BUDYNKI WIELORODZINNE OZNACZONE JAKO: BUDYNEK A – ETAP I ORAZ BUDYNEK B – ETAP II WRAZ Z UKŁADEM KOMUNIKACYJNYM

Budynki zlokalizowane są przy ul. Przejazdowej we Wrocławiu. Oba budynki składają się z czterech kondygnacji nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej.

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z GARAŻEM PODZIEMNYM

Budynek mieszkalny apartamentowy „Zielony Sołacz” jest nowoczenym obiektem przeznaczonym dla osób ceniącym bliskość centrum miasta, a przy tym lubiących spokój i naturalne środowisko. Obiekt zlokalizowany jest w okolicy parku Wodniczki, w dzielnicy Sołacz – w samym centrum Poznania.

BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE Z GARAŻAMI PODZIEMNYMI PRZY UL. RZECZAŃSKIEJ W POZNANIU

Zespół budynków przy ul. Rzeczańskiej w Poznaniu jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym składającym się z czterech budynków.

ZESPÓŁ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH DWULOKALOWYCH W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ I WIELORODZINNYCH

Zespół budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych zlokalizowany w Środzie Wielkopolskiej składa się z dwudziestu jeden budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej oraz czterech budynków wielorodzinnych z dwoma garażami podziemnym.

KOMPLEKS BIUROWY „GREEN 2 DAY”

Obiekt o nazwie Green 2Day zlokalizowany będzie przy ul. Szytnickiej i zaoferuje najemcom ponad 17000m2 nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni biurowej.

BUDYNEK MIESZKALNO-BIUROWO-USŁUGOWO-HANDLOWY

Zaprezentowany budynek jest obiektem mieszkalnym składającym się z sześciu kondygnacji nadziemnych oraz garażu podziemnego na jego kondygnacji podziemnej. Zlokalizowany zostanie przy ul. Niedziałkowskiego w Poznaniu.

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY Z GARAŻEM PODZIEMNYM DWUKONDYGNACYJNYM

Obiekt przewidziany jest do realizacji przy ulicy Na Podgórniku w Poznaniu, jest wielorodzinnym budynkiem w kład którego wchodzi 9 kondygnacji nadziemnych oraz dwupoziomowy garaż  podziemny.

BUDYNEK MIESZKANIOWY WIELORODZINNY Z PODZIEMNĄ HALĄ GARAŻOWĄ ORAZ USŁUGAMI W POZNANIU

Nadzór inwestorski: Budynek mieszkaniowy wielorodzinny z podziemną halą garażową oraz usługami w Poznaniu, przy ul. Wałbrzyskiej 5

ZESPÓŁ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ WIELORODZINNEJ Z GARAŻAMI PODZIEMNYMI ORAZ ELEMENTAMI INFRASTRUKTURY OBSŁUGUJACEJ

Kompleks budynków wielorodzinnych zlokalizowany w Poznaniu składa się czterech budynków mieszkaniowych z garażami podziemnymi pod dwoma z nich.

BUDOWA HALI PRZEŁADUNKOWEJ, CZĘŚCI BIUROWO-SOCJALNEJ, SEWISU SAMOCHODOWEGO ORAZ ZBIORNIKÓW TECHNICZNYCH I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH W MIEJSCOWOŚCI GLINKA DUCHOWNA

Nadzór inwestorski: Budowa hali przeładunkowej, części biurowo-socjalnej, serwisu samochodowego oraz zbiornika technicznego i urządzeń budowlanych w miejscowości Glinka Duchowna

BUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ

Projektowana hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana zostanie w miejscowości Karolew należącej do gminy Borek Wlkp. Budynek zostanie wyposażony w najnowocześniejszą technologie do produkcji żywności przez co wymaga specjalistycznego projektowania.

ROZBUDOWA BUDYNKU GŁÓWNEGO POPRZEZ DOBUDOWĘ TRZYKONDYGNACYJNEGO BUDYNKU NA POTRZEBY ZAKŁADU BRACHYTERAPII, ONKOLOGII KLINICZNEJ, TORAKOCHIRURGI I PULMONOLOGII

Zadaniem projektowanego obiektu jest zwiększenie zakresu działań Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu im. Eugenii i Janusza Zeylandów. Obiekt jest ośrodkiem ochrony życia i zdrowia i wymaga nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań projektowych.

ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA BUDYNKU PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEGO ZAKŁADU PRODUKCJI KARMY WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ ZEWNĘTRZNĄ

Indrol jest zakładem zajmującym się ubojem i rozbiorem na elementy indycze z zachowaniem procedur produkcyjnych. Główną podporą zakładu są nowoczesne i efektywne linie rozbiorowe, bezpieczny system pakowania i etykietowania oraz sprawne magazynowanie i transport produktów.

PARKING PODZIEMNY TRZYKONDYGNACYJNY WRAZ Z CZĘŚCIĄ NADZIEMNĄ W POZIOMIE TERENU

Obiekt został zaprojektowany w celu usprawnienia działania ważnej placówki ochrony zdrowia i życia jaką jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Trzykondygnacyjny garaż podziemny ma zapewnić miejsca postojowe dla personelu medycznego zatrudnionego w w/w obiekcie.

PRZEBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO ZE ZMIANĄ SPOSOBU UŻYTKOWANIA PODDASZA

Budynek mieszkalny wielorodzinny znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Poznania przy ul. Pamiątkowej. Ze względu na wyeksploatowanie budynku oraz instalacji technicznych znajdujących się wewnątrz wymaga on przebudowy oraz wymiany instalacji. 

ROZBUDOWA, PRZEBUDOWA BUDYNKU PRODUKCYJNEGO WRAZ Z ZAPLECZEM SOCJALNO-BIUROWYM, PORTIERNIĄ I INFRASTRUKTURĄ

Netbox PL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą wyspecjalizowaną w produkcji opakowań kartonowych wykonanych techniką druku offsetowego oraz fleksograficznego. Ważną role odgrywają nowoczesne i wydajne zaplecza techniczne, magazynowe i logistyczne.

BUDOWA ZESPOŁU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z SZEŚCIU BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH WRAZ Z USŁUGAMI W PARTERZE DWÓCH BUDYNKÓW ORAZ PARKINGÓW NAZIEMNYCH DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Zespół budynków przy ul. Rembertowskiej w Poznaniu jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym składającym się z sześciu budynków z lokalem usługowym wewnątrz dwóch z nich.

BUDOWA HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ WRAZ Z BUDYNKIEM SOCJALNO-BIUROWYM I PORTIERNIĄ ORAZ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ

Głównym celem firmy Brinkhaus jest zapewnienie komfortowych w czasie snu rozwiązań spełniających najwyższe standardy. Wybierane są materiały o najwyższej jakości z których wytwarza się produkty dostosowane do potrzeb i wymagań klientów, stosując przy tym najnowsze osiągniecia techniki produkcji. 

PRZEBUDOWA BUDYNKU NR 7 PRZY UL. WRZESIŃSKIEJ 43-55 W GNIEŹNIE W SPOSÓB UMOŻLIWIAJĄCY ETAPOWANIE BUDOWY

Budynek nr 7 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie jest zabytkowym obiektem dydaktycznym. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum campusu uczelnianego. Z względu na wiekowość obiektu i instalacji jest on wyłączony z użytkowania.

ROZBUDOWA OBIEKTU O BUDYNEK USŁUGOWY DLA KUHN-MASZYNY ROLNICZE SP. Z O.O. JELONEK k/POZNANIA; 62-002 SUCHY LAS

Rozbudowa obiektu o budynek usługowy należy do grupy KUHN działającej prężnie na rynkach całego świata. Celem KUHN jest dostarczanie klientom produktów i usług najważniejszej jakości, które pomogą im w maksymalnym stopniu osiągnąć zwrot inwestycji.

BUDOWA BUDYNKU SALONU SAMOCHODOWEGO WRAZ Z PEŁNOOBSŁUGOWYM ZAPLECZEM SERWISOWYM ORAZ ZAGOSPODAROWANIEM TERENU I TOWARZYSZĄCĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ

Salon samochodowy Audi wraz z pełnoobsługowym zapleczem serwisowym jest miejscem przeznaczonym do sprzedaży oraz kompleksowej obsługi pojazdów jednego z czołowych niemieckich producentów samochodów osobowych.

BUDOWA PRZEDSZKOLA I SALI GIMNASTYCZNEJ W SYSTEMIE BUDOWNICTWA O ZNACZNIE PODWYŻSZONYCH PARAMETRACH ENERGETYCZNYCH ORAZ ROZBIÓRKA BUDYNKU GOSPODARCZEGO

Nowy obiekt w którym zlokalizowane zostaną przedszkole oraz Sala gimnastyczna zlokalizowany w miejscowości Chechło Drugie, ma pełnić rolę obiektu oświatowego. Jego głównym celem jest stworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności.

ZESPÓŁ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ OGRODY NARAMOWICKIE - ETAP C

Nadzór inwestorski: Zespół Zabudowy Mieszkaniowej Ogrody naramowickie - Etap C

BUDOWA CENTRUM LOGISTYCZNEGO "PANATTONI"

Nadzór inwestorski: Budowa Centrum Logistycznego "PANATTONI"

OSIEDLE MAŁE NARAMOWICE "POD KLONAMI"

Nadzór inwestorski: Osiedle Małe Naramowice "Pod Klonami"

BUDYNEK HANDLOWY TYPU RETAIL PARK WRAZ Z ZESPOŁEM PARKINGÓW

Nadzór inwestorski: Budynek handlowy typu Retail Park wraz z zespołem parkingów

Renowacja zabytkowej kamienicy przy ul. Młyńskiej, w Poznaniu

Nadzór inwestorski: Renowacja zabytkowej kamienicy przy ul. Młyńskiej, w Poznaniu

ROZBUDOWA MROŹNI I ZAPLECZA SOCJALNEGO

AMP Logistyka jest firmą oferującą usługi magazynowe i logistyczne oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia.

Budowa Farmy Wiatrowej GEWIND GRABIK

Farma wiatrowa zlokalizowana na terenie gminy Żary składa się z 2 turbin wiatrowych po 3,0MW, co łącznie daje moc 6,0 MW. Dostawcą turbin jest firma GEWIND Grabik  specjalizującej w realizacji, eksploatacji i zarządzaniu parkami wiatrowymi. Głównym celem firmy jest rozwój zrównoważonego, trwałego i przyjaznego dla środowiska sektora tzw. „zielonej” energii.  

ZESPÓŁ 11. ELEKTROWNI WIATROWYCH WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ, ZLOKALIZOWANA NA TERENIE GMINY KROBIA, POWIAT GOSTYŃSKI, WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Farma wiatrowa zlokalizowana na terenie gminy Krobia składa się z 11 turbin wiatrowych po 3,0MW, co łącznie daje moc 33,0 MW. Dostawcą turbin jest firma Acciona Windpower będąca częścią koncernu przodującego na rynku energii odnawialnej, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji turbin wiatrowych.  

ROZBUDOWA Z PRZEBUDOWĄ ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

Firma Plastwil posiada długoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i budowie form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej metali. Podstawowym celem jaki firma stawia przed sobą jest budowanie silnej marki utożsamianej z wysoką jakością oraz gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

PRZEBUDOWA ISTNIEJĄCEGO SALONU SAMOCHODOWEGO BMW

Firma Olszowiec posiada na polskim rynku wieloletnie doświadczenie wyróżniające ją spośród innych dealerów marki BMW. Firma stawia na nieustanny rozwój i poszerzanie wachlarzu usług oraz realizacje innowacyjnych pomysłów.

ROZBUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ I SOCJALNĄ

PHUP Gniezno jest rodzinną firmą prowadzącą działalność w sektorze hurtowym oraz detalicznym w którym jest uważany za silnego i wiarygodnego partnera wspierającego polski handel. Firma stawia sobie coraz to nowsze wyzwania i cele mające na celu zwiększenie efektywnego dotarcia do klienta.

WYKONANIE INSTALACJI SIŁOWEJ ODBIORÓW TECHNOLOGICZNYCH W ROBAKOWIE

Zakład Zaparoh Sp. z o.o. należący do jednego z najbardziej rozwijającego się dystrybutora mebli tapicerowanych w Europie Zachodniej. Salony tej firmy cieszą się ogromną popularnością, a meble które oferują mają renomę trwałych, komfortowych i nowoczesnych.

ROZBUDOWA HALI MAGAZYNOWEJ W KOCANOWIE

Firma Altom jest przedsiębiorstwem rodzinnym będąca jednym z największych i najbardziej zaufanych dostawców artykułów gospodarstwa domowego. Zakres działań obejmuje całą Polskę oraz kraje Europy środkowo-wschodniej. W ofercie można znaleźć najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży.

BUDOWA OBIEKTU BAZY DLA KRAJOWEGO SYSTEMU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO OCHRONY LUDNOŚCI I WSPÓŁPRACY Z PAŃSTWAMI W STREFIE TRANSGRANICZNEJ

Projektowany budynek ma stać się bazą dla Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego którego podstawowym celem jest ochrona życia, zdrowia, mienia lub środowiska poprzez: walkę z pożarami i innymi klęskami żywiołowymi, ratownictwo techniczne, chemiczne, ekologiczne i medyczne.  Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Węgrów.

PRZEBUDOWA,ROZBUDOWA I ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU NA BUDYNEK USŁUGOWY Z PRZEZNACZENIEM NA ŚWIETLICĘ WIEJSKĄ I SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ ORAZ BUDOWA PARKINGU DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Szkoła wraz z świetlicą oraz infrastrukturą z założenia ma być obiektem oświatowym pozwalającym na jak najlepsze rozwijanie umiejętności dzieci i młodzieży. Szkoła powstaje w zabytkowym pałacu Plucińskich zlokalizowany w miejscowości Lusówko. Podstawowym założeniem projektowym jest adaptacja budynku na kameralną placówkę oświatową, z wydzieloną częścią przeznaczoną na świetlice miejską dla mieszkańców.  

ZESPÓŁ ZABUDOWY USŁUGOWEJ „VENDO PARK” NYSA

Obiekt komercyjny „VENDO PARK” znajdujący się w Nysie jest nowoczesnym budynkiem handlowym o łącznej powierzchni zabudowy 7 502 m2. Nasze biuro projektowe zajęło się stworzeniem pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Moc zapotrzebowana przez obiekt wyniosła 980kW.

BUDOWA BUDYNKÓW PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNOWYCH Z PRZEBUDOWĄ ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU PRODUKCYJNEGO ORAZ ROZBUDOWĄ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ

Budynek produkcyjno-magazynowy wraz z mroźnią, pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi jest jednym z obiektów przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją i dystrybucją mrożonych produktów spożywczych.

SORTOWNIA JAJ WRAZ Z BUDYNKIEM SOCJALNO – BIUROWYM

Obiekt należący do Przedsiębiorstwa wielobranżowego „Amigo” będący częścią polskiej branży spożywczej, zlokalizowany jest w Zielnikach k. Środy Wielkopolskiej. Łączna powierzchnia obiektu wynosi ponad 5.300 tys. m2.

BUDOWA MROŹNI SKŁADOWEJ Z CZĘŚCIĄ TECHNICZNĄ I SOCJALNO-BIUROWĄ, MAGAZYNEM PALET, PORTIERNIĄ I INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ

PAGO jest firmą specjalizującą się w dziedzinie kompleksowej obsługi logistycznej produktów mroźniczych, która od początku konsekwentnie realizuje strategię rozbudowy sieci Krajowych Centrów Dystrybucyjnych, aby każdy miał odległość do najbliższej mroźni nie większa niż 100km. 

ROZBUDOWA ZAKŁADU FAIST CHEMTEC SP. Z O.O W ZŁOTORYJI

Faist ChemTec jest liderem rynku zachodniej Europy w produkcji skutecznych produktów akustycznych dla zastosowań w przemyśle. Firma stawia na intensywny rozwój oraz ekspansje na rynek wschodni oraz Amerykański.

ROZBUDOWA I MODERNIZACJA ISTNIEJĄCEGO ZAKŁADU UBOJU I PRZETWÓRSTWA DROBIU

Wipasz jest jednym z najbardziej preferowanych producentów mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających oraz wyrobów z mięsa drobiowego. Spółka dynamicznie się rozwija przez co  zwiększa się zapotrzebowanie na przestrzeń produkcyjną i magazynową.

ROZBUDOWA I PRZEBUDOWA BUDYNKU PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEGO ZAKŁADU PRODUKCJI KARMY WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ ZEWNĘTRZNYM

Zakłady Mięsne Łmeat Łuków należą do grona największych i najnowocześniejszych producentów branży mięsnej w Polsce. Swoją wysoką pozycję zawdzięczają nowoczesnej technologii, systematycznym modernizacjom oraz doświadczeniu.

ROZBUDOWA HALI PRODUKCYJNEJ O HALĘ TŁOCZNI ORAZ BUDOWA Z PRZEBUDOWĄ HALI MAGAZYNOWEJ

Domeną Amiki jest produkcja i sprzedaż sprzętu AGD. Firma stawia na intensywny rozwój o czym świadczy modernizacja i rozbudowa swojego obiektu.

BUDOWA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO – MROŻENIE OWOCÓW I WARZYW ORAZ CHŁODNIA SKŁADOWA

Blue Ice jest producentem mrożonek stawiającym na nowoczesność i profesjonalizm. Wewnątrz obiektu zastosowano rozwiązania techniczne i technologiczne pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów, oraz korzystnie oddziaływać na środowisko. 

BUDYNEK CHŁODNI Z CZĘŚCIĄ PRODUKCYJNĄ I ZAPLECZEM SOCJALNO-TECHNICZNYM – KILARGO SP. Z O.O.

Zadaniem naszej firmy dla KILARGO było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 5 300 m2, a łączna moc zapotrzebowana 800kW.

ROZBUDOWA HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ WRAZ Z INSTALACJAMI I NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ – CONVERT PAPER SP. Z O.O. S.K.A.

Zadaniem naszej firmy dla CONVERT PAPER było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 12 502 m2, a łączna moc zapotrzebowana 980 kW.

BUDYNEK PRZECHOWALNI WARZYW

Budynek przechowalni warzyw jest obiektem należącym do grupy producentów owoców i warzyw POLFARM Sp. z o.o. Grupa zrzesza osoby fizyczne i spółki prawa handlowego oraz przedsiębiorców rolnych o dużym doświadczeniu i tradycjach w uprawie warzyw. Dzięki połączeniu produkcji warzyw metodami rolnictwa zrównoważonego z nowoczesną technologią otrzymują ona warzywa najwyższej jakości.

MROŹNI SKŁADOWEJ – KAMPOL-FRUIT SP. Z O.O.

Zadaniem naszej firmy dla KAMPOL-FRUIT obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 2 830 m2, a łączna moc zapotrzebowana 157 kW.

ROZBUDOWA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO DANEX Z ZASILANIEM REZERWOWYM

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 4 316 m2, a łączna moc zapotrzebowana 1 850 kW.

ROZBUDOWA ZAKŁADU MLECZARSKIEGO WINNICA Z PRZEBUDOWĄ ZASILANIA

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 4 289 m2, a łączna moc zapotrzebowana 850 kW.

ROZBUDOWA MROŹNI SKŁADOWEJ – GRZEGORZ MORDALSKI

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 2 833 m2, a łączna moc zapotrzebowana 1 260 kW.

MROŹNIA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA W MOSKWIE „ООО «КЕМИКАЛ»”

Zadaniem naszej firmy dla КЕМИКАЛ było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 10 727 m2, a łączna moc zapotrzebowana 1 200kW.

BUDOWA MROŹNI SKŁADOWEJ Z ZAPLECZEM SOCJALNYM ZAKŁADÓW MIĘSNYCH "JÓZAN"

Dla zakładów mięsnych „Józan” sporządziliśmy pełną dokumentacje projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 1 050 m2, a łączna moc zapotrzebowana 650kW.

BUDYNEK SORTOWNICZO-PRZECHOWALNICZY BIALSKI OWOC

Zadaniem naszej firmy dla BIALSKI OWOC było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 9 297 m2, a łączna moc zapotrzebowana 600kW.

Renowacja wyspy kasztelańskiej w Krobi w celu zachowania dziedzictwa kulturowego gminy

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Rewizji podlegały instalacje elektryczne zgodnie z zaleceniami inwestora, a łączna moc zapotrzebowana  wyniosła 10 kW.

HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA PRZY ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KOŚCIANIE

Nadzór inwestorski: Hala sportowo-widowiskowa przy zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie

 

BUDYNEK MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY Z CZĘŚCIĄ BIUROWO-USŁUGOWĄ

Nadzór inwestorski: Budynek magazynowo-produkcyjny z częścią biurowo-usługową

ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA ZAKŁADU PRODUKCYJNEGOZ WIĄZKI ELEKTRYCZNE NA ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI

Nadzór inwestorski: Zmiana sposobu użytkowania zakładu produkcyjnego wiązki elektryczne na zakład produkcji mebli

PRZEBUDOWA DWORCA PKP W GNIEŹNIE

Nadzór inwestorski: Przebudowa dworca PKP w Gnieźnie

PRZEBUDOWA DWORCA PKP W Brzegu Dolnym

Nadzór inwestorski: Przebudowa dworca PKP w Brzegu Dolnym

PRZEBUDOWA DWORCA PKP W JAROCINIE

Nadzór inwestorski: Przebudowa dworca PKP w Jarocinie

ROZBUDOWA ZESPOŁU PRZEDSZKOLNO-ŻŁOBKOWEGO W DŁUGOŁĘCE

Nadzór inwestorski: Rozbudowa zespołu przedszkolno-żłobkowego w Długołęce

BUDOWA ŚRODOWISKOWEJ SALI GIMNASTYCZNEJ W DĄBCZU

Nadzór inwestorski: Budowa środowiskowej sali gimnastycznej w Dąbczu

REWITALIZACJA ZABYTKOWEJ KAMIENICY WE WROCŁAWIU NA POTRZEBY MUZEUM DOMU APTEKARZA

Nadzór inwestorski: Rewitalizacja zabytkowej kamienicy we Wrocławiu na potrzeby muzeum Domu Aptekarza

REWITALIZACJA I ADAPTACJA ZABUDOWAŃ DAWNEGO FOLWARKU: BUDYNKU GOŁĘBNIKA I BUDYNKU STAJNI Z WOZOWNIĄ

Nadzór inwestorski: Rewitalizacja i adaptacja zabudowań dawnego folwarku, budynku gołębnika - z przeznaczeniem na działalność Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury i budynku stajni z wozownią - z przeznaczeniem na działalność Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

 

BUDOWA GIMNAZJUM W GRĘBOCICACH DLA GMINY GRĘBOCICE

Nadzór inwestorski: Budowa gimnazjum w Grębocicach dla Gminy Grębocice

 

BUDOWA CENTRUM MAGAZYNOWO - DYSTRYBUCYJNEGO Z INSTALACJAMI I URZĄDZENIAMI TECHNICZNYMI TOWARZYSZĄCYMI

AUDYT: BUDOWA CENTRUM MAGAZYNOWO-DYSTRYBUCYJNEGO Z INSTALACJAMI I URZĄDZENIAMI TECHNICZNYMI TOWARZYSZĄCYMI

BUDOWA BUDYNKU MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNEGO D Z CZĘŚCIAMI ADMINISTRACYJNO-SOCJALNYMI ORAZ Z WEWNĘTRZNYMI DROGAMI, INSTALACJAMI

Nadzór inwestorski:  Budowa budynku magazynowo-produkcyjnego D z częściami administracyjno-socjalnymi oraz z wewnętrznymi drogami, instalacjami

 

OSTROWSKI PARK PRZEMYSŁOWY

Nadzór inwestorski: Ostrowski Park Przemysłowy

ROZBUDOWA HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ. ROZBUDOWA Z PRZEBUDOWĄ ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO "PLASTWIL"

Nadzór inwestorski: Rozbudowa hali produkcyjno-magazynowej. Rozbudowa z przebudową zakładu produkcyjnego "PLASTWIL"

 

ZESPÓŁ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH

Nadzór inwestorski: Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych

BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY WRAZ Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWO-HANDLOWĄ NA PARTERZE Z GARAŻEM PODZIEMNYM "KAMIENNOGÓRSKA 5"

Nadzór inwestorski: Budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z częścią usługowo-handlową oraz z garażem podziemnym "Kamiennogórska 5"

ZESPÓŁ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ OGRODY NARAMOWICKIE

Nadzór inwestorski: Zespół zabudowy mieszkaniowej Ogrody Naramowickie

BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO BOSSA NOVA

Nadzór inwestorski: Budynek mieszkalno-usługowy Bossa Nova

BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY Z GARAŻEM PODZIEMNYM PRZY UL. PODGÓRZE 6 W POZNANIU

Nadzór inwestorski: Budynek mieszkalno-usługowy z garażem podziemnym

BUDOWA BLOKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO W POZNANIU

Nadzór inwestorski: Blok mieszkalny wielorodzinny

Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie

Nadzór inwestorski: Inkubator przedsiębiorczości

Centrum Handlowe "Bulwary Poznańskie" Inter IKEA Centre Polska S.A.

Nadzór inwestorski:Centrum Handlowe "Bulwary Poznańskie" Inter IKEA Centre Polska S.A.

SALON SAMOCHODOWY Z SERWISEM BLACHARSKO-LAKIERNICZYM

Salon samochodowy BMW, Jaguar, Land Rover wraz z serwisem blacharsko-lakierniczym jest miejscem przeznaczonym do sprzedaży oraz kompleksowej obsługi pojazdów trzech potężnych marek. Firmy te są na rynku długi czas i posiadają szereg wytycznych co do wyglądu i wyposażenia swoich obiektów

Centrum Spedycyjno – logistyczne „ELMEX” Swarzędz

Nadzór inwestorski: Centrum Spedycyjno – logistyczne „ELMEX” Swarzędz 

MODERNIZACJA STACJI UZDATNIANIA WODY ZABOROWO

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 2 500 m2, a łączna moc zapotrzebowana 200  kW.

BUDOWA KRĘGIELNI

Zadaniem naszej firmy dla tego obiektu było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 1 257 m2, a łączna moc zapotrzebowana 140 kW.

EUROFOAM POLSKA SP. Z O.O.

Zadaniem naszej firmy dla EUROFOAM Polska było sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych. Projekt został wykonany z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm oraz zgodnie z zaleceniami inwestora. Łączna powierzchnia zabudowy dla tego obiektu wyniosła 4 336 m2, a łączna moc zapotrzebowana 200kW

KOMPLEKS WARZELNIA

Warzelnia, prestiżowy kompleks apartamentowy stylistycznie nawiązujący do dawnego budynku browaru który jest jego częścią (bud. A). Są to obiekty nowoczesne i unikatowe.

CENTRUM USŁUG BIZNESOWYCH

Centrum Usług Biznesowych jest budynkiem biurowym będącym częścią prywatnego parku technologicznego YouNick znajdującego się w Poznaniu. Głównym jego zadaniem jest łączenie biznesu, nauki, technologii, finansowania i rozwoju biznesu; udostępniającym przestrzeń i usługi ułatwiające prace.

EUREKA TECHNOLOGY PARK

Eureka Technology Park jest prężnym ośrodkiem technologii i innowacji, oferującym kompleksowe usługi b2b, programy rozwojowe, inwestycyjne oraz nowoczesną infrastrukturę IT; wspierającym firmy na drodze do sukcesu.

SPPOPRAWA SP. Z O.O., Ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5, 64-115 Święciechowa | telefon: +48 603 319 400

Copyright © 2015. All Rights Reserved.