PRZEBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO ZE ZMIANĄ SPOSOBU UŻYTKOWANIA PODDASZA

PRZEBUDOWA I NADBUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO ZE ZMIANĄ SPOSOBU UŻYTKOWANIA PODDASZA

Budynek mieszkalny wielorodzinny znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Poznania przy ul. Pamiątkowej. Ze względu na wyeksploatowanie budynku oraz instalacji technicznych znajdujących się wewnątrz wymaga on przebudowy oraz wymiany instalacji. 

Atrybuty kompleksu:

  • 40 mieszkań;
  • Łączna powierzchnia – 3 300 m2;
  • Moc przyłączeniowa – 561,0 kW.

Dla tego obiektu nasza firma miała za zadanie wykonania pełnej dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Instalacje zarówno elektryczne jak i teletechniczne zostały zaprojektowane w oparciu o aktualne normy i przepisy dotyczące wymogów jakie musi spełniać instalacja w budynkach wielorodzinnych.

Zaproponowane przez nas rozwiązania są nowoczesne i dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. Na etapie projektowym postaraliśmy się również aby zaprojektowana przez nas instalacja była zgodna z założeniami inwestora czyli była prostym i ergonomicznym rozwiązaniem.

Instalacje teletechniczne zaprojektowano w sposób zapewniający równy dostęp dla każdego z działających na polskim rynku operatorów telekomunikacyjnych.

Date

03 styczeń 2023

Tags

Obiekty mieszkalne