KARIERA

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA INST. ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Leszno (okolice)

Wymagania:
- wykształcenie techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, Mechatronik lub student studiów inżynierskich Elektrotechnika, Energetyka;

- praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy własnej,
- rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
- dyspozycyjność,
- dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego, znajomość REVIT MEP

Zakres obowiązków:
- wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej,

- uzgadnianie i weryfikacja projektów,
- przygotowanie dokumentacji przetargowych,
- reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych,
- motywacyjny system wynagrodzenia,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień.
- pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.

Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego w kolejnych procesach rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w powyższym formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez SPPoprawa Sp. z o.o. z siedzibą w Święciechowie w celu realizacji tego procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w powyższym formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez SPPoprawa Sp. z o.o. z siedzibą w Święciechowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

SPPOPRAWA SP. Z O.O., Ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5, 64-115 Święciechowa | telefon: +48 603 319 400