O firmie

Jesteśmy młodą lecz prężnie rozwijającą się firmą zajmującym się projektowaniem, nadzorowaniem inwestorskim oraz kompleksową realizacją inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

W naszej pracy stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do ich realizacji. Nie zapominamy jednak o tym co jest najważniejsze, a mianowicie o zadowoleniu naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca układała się na jak najwyższym poziomie technicznym i komunikacyjnym.

Tworzone przez nas dokumentacje projektowe są nie tylko nowoczesne i zaawansowane, ale również czytelne co pozwala na bezproblemowe przejście etapu budowy, rozbudowy, przebudowy obiektu. Jako narzędzie pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie komputerowe dostosowane do potrzeb naszych klientów, co znacznie ułatwia współprace oraz wpływa na jakość wizualną tworzonych opracowań.

Naszą firmę tworzą młodzi ambitni ludzie dokładający wszelkich starań, aby dokumentacje będące ich dziełem nie tylko spełniały wszystkie niezbędne normy, ale były również czytelne i dostosowane do potrzeb klienta. W skład naszej kadry wchodzą projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi oraz asystenci, uczestniczący w cyklicznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie zwiększając potencjał firmy.

W naszej pracy liczy się profesjonalizm, komunikatywność i nieustanne poszerzenia swojej wiedzy. 

Wizytówką naszej firmy są nasze realizacje, więc nie możemy pozwolić sobie na niski poziom naszych dzieł. Na rynku jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelny Partner i cieszymy się z otrzymanego zaufania.

Każdego dnia pracujemy aby być jeszcze lepszym, aby nasi klienci otrzymywali materiały na najwyższym poziomie.

SPPOPRAWA SP. Z O.O., Ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5, 64-115 Święciechowa | telefon: +48 603 319 400

Copyright © 2015. All Rights Reserved.