Budynek nr 7 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie jest zabytkowym obiektem dydaktycznym. Budynek zlokalizowany jest w samym centrum campusu uczelnianego. Z względu na wiekowość obiektu i instalacji jest on wyłączony z użytkowania.

 

Atrybuty obiektu:

  • Moc przyłączeniowa – 200 kW;
  • Łączna powierzchnia obiektu – 3000 m2;
  • Systemy: LAN, SSP.

 

 

Dla tego obiektu nasza firma sporządziła pełną dokumentacje projektową przebudowy instalacji elektrycznych. Nasi projektanci dołożyli wszelkich starań aby instalacja zaproponowana na obiekcie oprócz dostosowania do norm, była też przystosowana do potrzeb prowadzenia działalności dydaktycznej. Zaproponowane rozwiązania spełniają wszystkie wymogi placówek dydaktycznych oraz są zgodne z zaleceniami inwestora.

Wewnątrz obiekt znajduje się aula wielofunkcyjna wymagająca specyficznych warunków i udogodnień. Między innymi zaprojektowano system sterowania natężeniem oświetlenia w oparciu o rozwiązania firmy Osram (system DALI) pozwalający na dostosowanie natężenia oświetlenia do potrzeb prowadzenia zarówno zajęć dydaktycznych jak i prezentacji. Na obiekcie zaprojektowano również system instalacji sieci strukturalnej usprawniający działanie placówki.