Indrol jest zakładem zajmującym się ubojem i rozbiorem na elementy indycze z zachowaniem procedur produkcyjnych. Główną podporą zakładu są nowoczesne i efektywne linie rozbiorowe, bezpieczny system pakowania i etykietowania oraz sprawne magazynowanie i transport produktów.

 

Atrybuty zakładu:

  • Moc przyłączeniowa – 2,8 MW;
  • Łączna powierzchnia obiektu – 12 320 m2;
  • Systemy: Oddymianie, napowietrzanie, CwK.

Dla zakładu zlokalizowanego w Grodzisku Wielkopolskim nasza firma przygotowała pełną dokumentacje projektową instalacji elektrycznych oraz systemów takich jak: oddymiania, napowietrzania, człowiek w komorze oraz system zasilania gwarantowanego UPS.

Wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania posiadają odpowiednie atesty spełniają niezbędne normy oraz są rozwiązaniem nowoczesnym i ekonomicznym.

W związku z przebudową i rozbudową obiektu niezbędne okazało się wyposażenie obiektu w drugą stacje transformatorową oraz dostosowanie stacji istniejącej do projektowanych zmian. Łącznie na terenie zakładu zaprojektowano zlokalizowane czterech transformatorów: dwóch istniejących 800 kVA i 630 kVA oraz dwóch projektowanych po 1000 kVA każdy.